Domy na sprzedaż

010-2912-6Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 107,40 m2 z 2004 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 396 m2, we Wrocławiu, w dzielnicy Muchobór Wielki za cenę 1 350 000 zł. Piękny, przestronny i funkcjonalnie zaaranżowany dom ze wszystkimi mediami na dużej zagospodarowanej działce. Dom podpiwniczony, dwukondygnacyjny wybudowany w technologii Porotherm. Dach ocieplony wełną mineralna i pokryty dachówka ceramiczna.

Rozkład pomieszczeń:

POZIOM 1:

salon

– taras

– kuchnia

– jadalnia

– łazienka

POZIOM 2:

– 3 sypialnie

– łazienka

STRYCH

– dodatkowy pokój

Obie łazienki mają podgrzewane podłogi. Nad częścią tej kondygnacji jest strych, który może służyć jako dodatkowy pokój. Na podłogach jest bukowy parkiet lub glazura. Drewniane okna z roletami zewnętrznymi. Na poziomie -1 znajduje się garaż z bramą otwieraną na pilota z podgrzewanym wjazdem oraz dwa pomieszczenia piwniczne z których jedno posiada piec gazowy dwufunkcyjny. Również w piwnicy zamontowany jest odkurzacz centralny.

Przepiekany ogród z licznymi nasadzeniami w otoczeniu dorodnych tui tworzy bajkowy klimat. Ponad to w ogrodzie znajduje się studnia, grill, meble ogrodowe oraz domek gospodarczy. Wielkość działki pozwala na wybudowanie dodatkowego domu. Dom budowany od podstaw przez obecnego właściciela z zachowaniem wszelkiej staranności i z dopracowanym każdym szczegółem a ogród pielęgnowany z ogromnym poświeceniem i oddaniem. W tym miejscu można naprawdę wypocząć odetchnąć po całym dniu pracy i poobcować trochę z naturą. Doskonała lokalizacja jest to prawdziwa perełka wśród ofert duża przestronna działka, tak precyzyjnie zagospodarowana stwarza intymne warunki do wypoczynku tak blisko centrum miasta. Komunikacja doskonała zarówno dla osób korzystających z miejskiej komunikacji jak i dla zmotoryzowanych. Oferta bezpośrednia kupujący nie płaci prowizji. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (010-2912)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 21

Tel. +48 794 238 523

e-mail: r.bigaj@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00