Domy na sprzedaż

014-15531-3Do sprzedaży piękny dom o powierzchni 189 m2 z 2015 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 426 m2, w okolicach Wrocławia, w miejscowości Nadolice Wielkie za cenę 790 000 zł. Piękny dom nad jeziorem. Dom w stanie deweloperskim o łącznej powierzchni 207 m2, powierzchnia użytkowa wynosi 189 m2. Rezydencja usytuowana na działce o powierzchni 1456 m2 z bezpośrednim zejściem do jeziora, którego 1200 m2 przynależy do działki. Jezioro oczyszczone z dopływem i odpływem co powoduje że woda nie stoi. Woda dopuszczona do kąpieli .Możliwość zagospodarowania brzegu jako plaży z pomostem.

Rozkład pokoi wygląda następująco:

Na parterze znajdują się:

salon

– kuchnia

– łazienka

– garderoba/pomieszczenie gospodarcze

Na pierwszym piętrze znajdują się:

– 2 sypialnie

– pokój kąpielowy

– łazienka

– garderoba

– 2 balkony (aktualnie jest to otwarta przestrzeń, do własnej aranżacji oraz rozmieszczenia pomieszczeń, możliwość zrobienia trzech sypialni).

Parter domu wykończony, ogrzewanie podłogowe (miejskie-gazowe). Gniazdka i wyłączniki elektryczne zamontowane. Okna 3 szybowe z elektr. roletami antywłamaniowymi, kamienne parapety, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Ogrodzenie posesji całkowicie wykończone. Od frontu płot z metaloplastyki. Podjazdy, podejścia i taras 30 m2. wykonane z kostki granitowej. Przed drzwiami wejściowymi stopień łukowy z granitu podgrzewany. Oba balkony wykończone kaflami oraz barierkami. Poddasze do wykończenia. Możliwość dołączenia projektu aranżacji wnętrza oraz ogrodu, wykonanego na zamówienie przez architektów. Miejsce idealne dla osób ceniących sobie ciszę, spokój oraz walory przyrodnicze. W sąsiedztwie osiedle rezydencji oraz działki przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną. Miejscowość zaledwie 16 km od centrum Wrocławia. Media: woda, gaz, prąd, kanalizacja w drodze przy budynku. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15531)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 15

Tel. +48 723 477 780

e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00