Domy na sprzedaż

155-98-2Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 227 m2 w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 1 186 m2, w okolicach Brzegu (dolnośląskie), w miejscowości Wiązów w cenie 450 000 zł. Dom jest parterowy z poddaszem użytkowym, całkowicie podpiwniczony z dachem dwuspadowym.

Rozkład pomieszczeń:

Na parterze znajdują się dwa mieszkania:

Kawalerka: salon + kuchnia + łazienka z wc

3-pokojowe mieszkanie z dodatkowym przejściem z kuchni do salonu.

Na poddaszu salon + 2 sypialnie + kuchnia + łazienka z wc + przedpokój + 3 garderoby.

W poziomie piwnic: klatka schodowa i pomieszczenia piwniczne, wraz z kotłownią. Do piwnicy prowadzi również drugie wejście z zewnątrz budynku. Dane techniczne: powierzchnia zabudowy – 203 m2, kubatura budynku 1 484 m2, powierzchnia użytkowa – 227,20 m2. Położenie nieruchomości – dobre (przy drodze krajowej nr 39), wyposażenie w instalacje – pełne, dojazd do działki- bardzo dobry, garaż – oddzielny wiata na drugie auto. Otoczenie: natężenie hałasu: średnie. Miejsca parkingowe: parking niestrzeżony. W okolicy znajdują się sklepy, markety, przychodnie, szkoła (podstawowa, gimnazjum), przedszkole, biblioteka, restauracja, Urząd Miasta i Gminy, Posterunek Policji, Urząd Pocztowy. Dom otoczony jest pięknym ogrodem, z różnorodnymi nasadzeniami. Drzewka i krzewy dobrane tak, aby kwitły przez cały sezon. Nieruchomość usytuowana w okolicy osiedla domków jednorodzinnych, przy drodze krajowej nr 39 (DK39) o długości 116 km prowadzącej przez województwa: dolnośląskie, opolskie i wielkopolskie. Droga biegnie z Łagiewnik w powiecie dzierżoniowskim przez Strzelin, Wiązów, Brzeg do Baranowa koło Kępna. Dom położony jest 8km od zjazdu z autostrady A4. Nieruchomość jest idealnym rozwiązaniem dla rodziny wielopokoleniowej lub jako inwestycja pod wynajem. Oferujemy również pomoc przy finansowaniu zakupu nieruchomości dobierając bezpłatnie najbardziej korzystne warunki kredytowe na rynku. Współpracujemy z ponad 25 największymi bankami hipotecznymi na polskim rynku. Oferujemy również szeroki wachlarz ubezpieczeń. Zapraszamy do obejrzenia i nabycia nieruchomości. Jeśli jesteś agentem nieruchomości i interesujesz się tą, bądź inną Naszą ofertą zadzwoń i zapytaj o warunki współpracy. (155-98)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 313 54 02

Tel. +48 783 822 285

e-mail: e.mielczarek@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00