Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia front domu w okolicy Żagania do sprzedaży Dom do sprzedaży o powierzchni 198 m2 (4 pokoje, 1 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 13 700 m2, w okolicy Żagania (woj. lubuskie) za cenę 320 000 zł. Oferta wyłącznie w WGN. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom niezwykle duży, przestronny w otoczeniu kwiatów i zieleni.
Dom składa się z:
– salonu
– tarasu
– 2 sypialni
– pokoju gościnnego
– kuchni
– 2 łazienki
– spiżarni
– pralni
– hollu
– wiatrołapu
– garażu

Dom przeszedł generalny remont. W trakcie prac remontowych położono nowe instalacje, wstawiono plastikowe okna, na podłogach położono panele i terakotę, w kuchni zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Poddasze domu przygotowane zostało pod adaptację na część mieszkalną. Dom w znakomitej lokalizacji – wokół zieleń, piękny kwiatowy ogród oraz 4-arowy staw. Obok domu położony jest budynek gospodarczy z przeznaczeniem na stajnie bądź dodatkowe pokoje. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Szprotawa, ul 1 Armii 11. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-1002)

Kontakt:
Tel: +48 724 359 329
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00