Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w KnurowieDom do sprzedaży o powierzchni 160 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) z 1970 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 251 m2, w Knurowie (woj. śląskie) za cenę 594 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Dom dedykowany głównie właścicielom firm, kadrze managerskiej oraz przedstawicielom wolnych zawodów (m.in. lekarze, prawnicy, notariusze), którzy cenią sobie zaufanych sąsiadów, a także spędzanie czasu w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Cena do negocjacji. Oferta na wyłączność.

Dom wybudowany z dobrych gatunkowo materiałów, bardzo zadbany, przestronny i rodzinny. Atrakcyjna lokalizacja – dom znajduje się w bezpiecznej i spokojnej okolicy, wokół dużo zieleni.

Rozkład pomieszczeń:
na PARTERZE domu znajdują się
– weranda
– klatka schodowa
– łazienka
– 2 pokoje
– taras
– przedpokój
– kuchnia
– spiżarnia
na PIĘTRZE domu znajdują się:
– łazienka
– klatka schodowa
– strych
– hall
– 3 pokoje

Dom ze stojącym obok na działce wolno stojącym budynkiem gospodarczym o powierzchni 21 m2. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1377)

Kontakt:
Tel. +48 608 076 088
Tel. +48 784 554 364

r.kampczyk@wgn.pl
k.badan@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00