Domy na sprzedaż

-na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicy Głogowa (Żagania)Dom do sprzedaży o powierzchni 110 m2 (4 pokoje, 2 kondygnacje) w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 452 m2, w okolicy Głogowa (ale już na terenie woj. lubuskiego) za cenę 119 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Cena do negocjacji.

Rozkład pomieszczeń w domu:
PARTER:
– 2 pokoje
– kuchnia
– łazienka
PIĘTRO:
– 2 pokoje
– 2 pomieszczenia

Mocnym punktem domu jest jego lokalizacja – dom znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Dom nadaje się do natychmiastowego zamieszkania (może wymagać jedynie lekkiego odświeżenia). Do domu doprowadzono gaz ziemny, co umożliwia przerobienie ogrzewania na gazowe. W łazience i kuchni ciepła woda. Dom niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu (niskie koszty). Dom wraz z trzema komórkami oraz pięknym ogrodem. Wokół domu mnóstwo zieleni i małe natężenie ruchu. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-518)

Kontakt:
Tel. +48 724 359 329
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00