Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach Ostrowa WielkopolskiegoDom do sprzedaży o powierzchni 100 m2 z 1950 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 770 m2, w okolicy Ostrowa Wielkopolskiego za cenę 255 000 zł. Dom po kapitalnym remoncie, parterowy, częściowo podpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Dom w dobrym stanie technicznym nie wymagającym nakładów, wybudowany w latach 50-tych gruntownie zmodernizowany i remontowany w 2012 roku.

Rozkład pokoi w domu:
– przedpokój
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– kotłownia

Dom w rewelacyjnej lokalizacji – w otoczeniu terenów leśnych, tworzących doskonały mikroklimat dla mieszkania i wypoczynku. To także doskonałe warunki do wypoczynku, uprawiania joggingu, spacerów, grzybobrania, wycieczek rowerowych. Ponadto w bliskim sąsiedztwie znajduje się ośrodek wypoczynkowy Antonin z zabytkowym pałacykiem.

Dom w pełni wykończony. Z przedpokoju znajduje się także wejście na nieużytkowy strych oraz zejście do małej piwniczki. Na poddasze prowadzą drewniane schody – obecnie poddasze nie jest użytkowe, ale może zostać z powodzeniem adoptowane na cele mieszkalne powiększając w ten sposób powierzchnię użytkową budynku.

Kupujący nie płaci prowizji. Prezentacja domu będzie dla mnie przyjemnością. Cena do negocjacji. WGN – tylko sprawdzone oferty. Klientom zainteresowanym zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup, budowę bądź remont domu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. (020-8131)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 62 738 11 44
Tel. +48 601 829 510

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00