Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży we WrocławiuDom do sprzedaży o powierzchni 165 m2 z 2015 roku w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 530 m2, we Wrocławiu za cenę 495 000 zł. Dom w rewelacyjnej okolicy – wokoło domy jednorodzinne, spokojna okolica, cisza i zieleń. Szybki dojazd do centrum oraz dogodne połączenie z A4, lotniskiem i trasami wylotowymi.

Dom 2-kondygnacyjny, bardzo solidnie zbudowany, ocieplony na zewnątrz, ogrodzony, dachówka ceramiczna firmy ROBBEN. Wewnątrz tynki, instalacja elektryczna, kanalizacja, okna 5-komorowe. Przy domu mieści się przyłącze gazu.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się:
– kuchnia
– pomieszczenie gospodarcze
– salon
– taras
– wc
– garderoba
– przedsionek
na PIĘTRZE:
– 4 sypialnie
– łazienka
– garderoba
PODDASZE UŻYTKOWE

Dodatkowo prezent dla kupującego! Nowe wyposażenie do łazienki duża wanna, toaleta, bidet. Dom w stanie deweloperskim. Lokalizacja i potencjał domu godny polecenia, oferta szczególnie atrakcyjna dla osób ceniących ciszę i zieleń.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont domu. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-685)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 796 582 443
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00