Domy na sprzedaż

zdjęcie przedstawia front domu na sprzedaż w ToruniuDom na sprzedaż o powierzchni 300 m2 z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 565 m2, w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) za cenę 795 000 zł. Dom oprócz funkcji mieszkalnej świetnie nadaje się również na działalność gospodarczą. Dom o bardzo wysokim standardzie i jakości wykonania z pięknym ogrodem zimowym. W domu znajdują się również pomieszczenia wykorzystywane jako magazyn ok. 136 m2, a także podjazd przygotowany dla 3 aut.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1:
– garaż
– część rekreacyjna własne spa (sauna, jacuzzi)
KONDYGNACJA 0:
– hol
– salon
– jadalnia
– część wypoczynkowa
– kuchnia
– sypialnia
– łazienka
– gabinet
KONDYGNACJA 1:
– pokój
– 2 tarasy
– 3 pokoje
– łazienka
KONDYGNACJA 2:
apartament
– 2 pokoje
– łazienka
– garderoba / kuchnia

Dom z zamontowanymi kilkoma szafami w zabudowie typu Komandor. Dom w bardzo dobrej cenie – tylko 1 800 zł/m2 z dużym potencjałem, bardzo zadbany, który nie wymaga nakładów finansowych. Dom świetnie położony w mieście blisko centrum, ale nie bezpośrednio przy głównej ulicy.

Zapraszam do zapoznania się z omawianym domem podczas umówionego spotkania. Cena podlega negocjacji. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą i formalności wszystkie banki w jednym miejscu

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 602 834 448
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00