Domy na sprzedaż

na zdjęciu przednia część domu w okolicy Głogowa do sprzedażyDom na sprzedaż o powierzchni 100 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1,36 ha, w okolicy Głogowa (woj. dolnośląskie) za cenę 165 000 zł. Dom ogrzewany piecami.

Dom składa się z dwóch kondygnacji:
PARTER:
– 3 pokoje
– kuchnia
– łazienka
– sień
PODDASZE:
– do zagospodarowania

Dom jest częściowo podpiwniczony. Na działce także duża stodoła oraz staw. Dom przeznaczony do kapitalnego remontu. Kupujący nie płaci prowizji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN GŁOGÓW, ul. Garncarska 22. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (152-905)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 724 359 329
e-mail: m.swidzinski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00