Domy na sprzedaż

na zdjęciu bryła domu do sprzedaży w okolicach Tczewa, widok z bokuDo sprzedaży dom o powierzchni 105,24 m2 z 2014 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 150 m2, w okolicach Tczewa (woj. pomorskie) za cenę 262 500 zł.

Dom dwupoziomowy:POZIOM 1:
– salon
– aneks kuchenny/kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– hall
– taras
– 3 pokoje
– łazienka
– hall
– balkon

Dom w stanie deweloperskim. W salonie istnieje możliwość zamontowania kominka. Dom z doprowadzoną wodą, prądem, gazem oraz kanalizacją. Ogrzewanie gazowe. Dom z instalacją SAT/TV. Wejście do domu, balkon oraz taras wyłożone płytkami firmy LIBET.

Dom ładnie i estetycznie wykończony z nowoczesną elewacją. Dom na sprzedaż zaprojektowany w technologii tradycyjnej, murowanej ze stropami żelbetonowymi, ściany z pustaków ceramicznych – POROTHERM, docieplone styropianem o grubości 15 cm, dach wielospadowy w konstrukcji drewnianej, kryty dachówką ceramiczną. Dom z oknami i drzwiami wejściowymi wykonanymi w stolarce drewnianej firmy OKLAND, parapety zewnętrzne aluminiowe.

Dom w rewelacyjnej lokalizacji – ok. 7 km do węzła autostrady A1, blisko lasów i jezior. Okolica spokojna i przyjazna. W pobliżu znajdują się trzy jeziora: Damaszka, Godziszewskie oraz Zduńskie, ładne tereny do rekreacji i wypoczynku. Zapraszam do obejrzenia domu.

Nie pobieramy prowizji od Kupującego, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont domu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. (087-1344)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 58 350 96 25
Tel. +48 793 100 580

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00