Domy na sprzedaż

010-2922-1Luksusowy dom o powierzchni 125 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 182 m2, w okolicach Wrocławia, w miejscowości Błonie (woj. dolnośląskie) za cenę 449 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. W ofercie sprzedaży 4 domy wolno stojące, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, w stanie deweloperskim. Oferta idealna dla osób szukających bliskości przyrody pod Wrocławiem: Dom posadowiony na pięknej działce, wygodny, parterowy.

Rozkład pokoi:

– 3 sypialnie

salon

– kuchnia

– spiżarnia

– łazienka

– wc

Wysokość pomieszczeń 3 m. Idealny dla rodziny 4 – 5-osobowej. Salon z wyjściem na taras i duży, ustawny ogród w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, taras częściowo zadaszony, garaż w bryle budynku. Dom sprzedawany w stanie deweloperskim, wraz z piecem gazowym, wszystkimi instalacjami, otynkowany struktura w kolorze beż, okna z elektrycznymi roletami antywłamaniowymi, teren ogrodzony (ogrodzenie panelowe z 3 stron wys. 150 cm w kolorze zielonym). Wykonanie: -pustak ceramiczny 25 cm ocieplenie budynku 15 cm (styropian)- okna 6-komorowe PCV w drewnianej okleinie (brąz)- dach kopertowy- dachówka ceramiczna- drewniana podbitka- docieplenie poddasza- wełna mineralna 30 cm – instalacje: wodna, elektryczna, gazowa piec 2-funkcyjny firmy Junkers- posadzki przygotowane na położenie podłogi- ściany: tynk gipsowy – parapety zewnętrzne z cegły klinkierowej brąz – podjazd z kostki betonowej obrzeża z kostki granitowej – opaska wokół budynku (odwodnienie budynku) Atrakcyjne położenie – w sąsiedztwie osiedle nowych domów jednorodzinnych, trzy domy tego typu już zamieszkane. Planowana inwestycja to 18 domów wolno stojących, posadowionych na pięknych działkach w sąsiedztwie lasu. Do Miękini ok. 3km, do Wrocławia ok. 6 km. Atrakcyjna cena: 449 000 zł, (atrakcyjne tereny spacerowe, las, trasy rowerowe). Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (010-2922)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel.: +48 71 337 84 24

Tel. +48 665 165 995

e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00