Domy na sprzedaż

015-4619-2Do sprzedaży nowoczesny dom o powierzchni 152 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 944 m2, w okolicach Bolesławca (woj. dolnośląskie), w miejscowości Otok, za cenę 399 000 zł. Atrakcyjna oferta cenowa. Dom częściowo wykończony. Poszukiwana lokalizacja 4 km od Bolesławca, w miejscowości Otok.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– kuchnia

– jadalnia

– łazienka

– przedpokój

– pomieszczenie gospodarcze

– kotłownia

– garaż

PIĘTRO:

– 4 pokoje

– garderoba

– łazienka

– przedpokój

W salonie przewidziano miejsce na kominek na ścianie, jak również wyjście na duży taras od strony ogrodu z widokiem na sad. Powierzchnia strychu – do zaadoptowania. Wszystkie instalacje doprowadzone (elektryczna, wodna, kanalizacyjna). Pokój na I piętrze z wyjściem na balkon. Standard wykończenia – okna drewniane, podłogi w większości podgrzewane (kuchnia, jadalnia, przedpokój, łazienka). W pozostałych pomieszczeniach zamontowane grzejniki, brak pieca. Panele oraz glazura na parterze domu, budynek dobrze ocieplony, gładzie na ścianach, w środku wszystkie ściany pomalowane na biało. Dom bardzo słoneczny, położony w zielonej okolicy, blisko lasu, przystanku, szkoły, kościoła, placu zabaw. Zapraszam na prezentację. Kupujący nie płaci prowizji. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tej i innych nieruchomości.

Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy,kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. (015-4619)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 75 732 6115

Tel. +48 533 277 426

e-mail: boleslawiec@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00