Domy na sprzedaż

020-7912-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 160 m2 z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 870 m2, w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, w miejscowości Szklarka Przygodzicka za cenę 390 000 zł. Dom jednorodzinny za rozsądną cenę wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– kuchnia

– 2 pokoje

– wc

– skrytka

– pralnia

– kotłownia

– korytarz

– wiatrołap

PODDASZE:

– 3 sypialnie

– łazienka

– garderoba

Z salonu mamy także wejście drewnianymi schodami na poddasze. Dodatkowo na działce mamy budynek gospodarczy z garażem o pow. ok. 35 m2. Połogi wykończone w panelach oraz glazurze. Stolarka drzwiowa wewnętrzna drewniana, a stolarka okienna również drewniana trójszybowa. Dom uzbrojony w prąd, wodę, kanalizację własną oraz ogrzewanie centralne z pieca na miał.

Teren działki w całości ogrodzony, z frontu płotem metalowym na podmurówce z cegły klinkierowej. Obszar niezabudowane zagospodarowane zielenią – głównie krzewami i drzewkami ozdobnymi. Kolejnym plusem tej nieruchomości jest korzystna dostępność komunikacyjna – dojazd drogą asfaltową, dość blisko znajdują się sklepy, szkoła, a do miasta powiatowego Ostrzeszowa mamy ok. 10 km. Wszystko to sprawia, że jest to bardzo ciekawa i atrakcyjna oferta. Wyprowadzka bardzo szybka. Nieruchomość nie posiada obciążeń. Kupujący nie płaci prowizji. Zapraszam do prezentacji. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. Posiadamy certyfikat jakości SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-7912)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 601 829 510

e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00