Domy na sprzedaż

020-7814-1Luksusowy dom o powierzchni 359 m2 z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 209 m2, w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, w miejscowości Wysocko Wielkie (woj. wielkopolskie) za cenę 769 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Atrakcyjna oferta sprzedaży przestronnego, wygodnego i funkcjonalnego domu jednorodzinnego wybudowanego w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko do granicy Ostrowa Wlkp. Bardzo korzystna lokalizacja dla tych, którzy cenią sobie spokój oraz świeże powietrze. Estetycznie zagospodarowana działka, której powierzchnia wynosi 1209 m2. Dom o powierzchni użytkowej 359 m2 jest zadbany w bardzo dobrym stanie technicznym. Mur z cegły, dach wielospadowy pokryty dachówką ceramiczną. Okna drewniane (wysokiej jakości) zespolone – brązowe.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– taras

– 2 pokoje

– kuchnia

– łazienka

– wc

– pralnia

– kotłownia

– garaż

PODDASZE:

– 3 sypialnie

– hol

– kuchnia

– łazienka

Ogrzewanie domu: piec gazowy i piec olejowy Buderus, kominek. Media: prąd, gaz, woda, kanalizacja sanitarna, internet. Przód działki ogrodzony jest płotem metalowym wraz z furtką oraz dwoma bramami wjazdowymi. Jedna brama z napędem elektrycznym, zdalnie sterowana. Działka ładnie zagospodarowana z nasadzonymi krzewami i drzewami. Na działce znajduje się budynek gospodarczo garażowy z bramą uchylna i drewutnią. Teren nieruchomości jest utwardzony kostką granitową- wjazd, chodnik oraz chodniki wokół budynku. Zapraszamy do prezentacji oferty. WGN – tylko sprawdzone oferty. Szczegółowych informacji udzieli Państwu Marcin Kaczmarek,tel: 601 829 510 marcin.kaczmarek@wgn.pl. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Nasze atuty to przede wszystkim skuteczność i doświadczenie. POSIADAMY CERTYFIKAT JAKOŚCI SJ EXPERT wydany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. (020-7814)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 62 738 11 44

Tel. +48 601 829 510

e-mail: marcin.kaczmarek@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00