Domy na sprzedaż

152-539-2Luksusowy dom o powierzchni 571 m2 z 2009 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 14 ar, nad Zalewem Zegrzyńskim, w miejscowości Białobrzegi (woj. mazowieckie) za cenę 2 900 000 zł. 8 pokoi. Kupujący nie płaci prowizji. Od zachodu granica działki biegnie wzdłuż małego cieku wodnego, za którym rozciąga się piękny stary las. Za lasem jest Zalew Zegrzyński. Działka ma nieprzeciętne walory widokowe, a dzięki usytuowaniu na skarpie możliwe było takie usadowienie budynku, że ze wszystkich kondygnacji (łącznie z piwnicą) jest widok na las.

Rozkład pomieszczeń z podziałem na kondygnacje:

W piwnicy znajdują się: 2 pokoje + taras + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + łazienka + pomieszczenie gospodarcze

Na parterze znajdują się: pokój dzienny + taras + aneks kominkowy + kuchnia + jadalnia + pokój + łazienka + spiżarnia + korytarz + garaż na 2 samochody

Na poddaszu znajdują się: 3 sypialnie + garderoba + łazienka

Nad garażem znajduje się pomieszczenie o powierzchni 20,73 m2, do którego jest wejście schodami bezpośrednio z garażu. Wykończenie: podłogi: na parterze i w piwnicy – gres, na poddaszu – panele podłogowe, na tarasie gres mrozoodporny, w pokoju dziennym opaska wokół schodów z marmuru, z tego samego kamienia wykonana jest obudowa kominka, ściany otynkowane i pomalowane, w części pomieszczeń wytapetowane, w części wyłożone cegłą wapienną, w kuchni i łazienkach (na parterze i poddaszu) – na ścianach glazura, schody – w części wyłożone marmurem, w części gresem, stolarka okienna – PCV, drzwi wejściowe wzmocnione, armatura i biały montaż – łazienki na parterze i na poddaszu wykończone są w wysokim standardzie. Instalacje: elektryczna, wodna – zasilana z sieci gminnej, kanalizacja – przydomowa oczyszczalnia ścieków, ogrzewanie i ciepła woda – piec gazowy, w budynku rozprowadzony jest system ogrzewania podłogowego, dodatkowo możliwe jest ogrzewanie kominkiem – wkład kominkowy z płaszczem wodnym, instalacja alarmowa podłączona do monitoringu. Ogrodzenie z cegły klinkierowej z kutymi przęsłami ( do dokończenia – materiał w cenie). Zabudowa nieruchomości wyróżnia się oryginalnością, zastosowano tu wiele niestandardowych rozwiązań – jak okrągła klatka schodowa w centralnej części budynku czy aneks kominkowy. Budynek jest funkcjonalny i bardzo praktyczny. W razie wszelkich pytań (nieruchomość, kredyt na zakup) zadzwoń i zapytaj oraz umów się ze mną na wizytę w domu. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną. (152-539)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 724 359 317

e-mail: e.rybczynska@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00