Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony taras i ogrodu na dom w okolicach Grodziska Mazowieckiego do sprzedażyDom do sprzedaży za 720 000 zł w okolicach Grodziska Mazowieckiego (woj. mazowieckie). Dom liczy 210 metrów kwadratowych powierzchni. Działka – 1 200 m2. Dom nowy, z 2015 roku, bardzo komfortowy i luksusowy.

Piękny styl, estetyczna bryła, wysoki oraz znakomita lokalizacja to cztery najważniejsze zalety tego domu. Dom wybudowany i wykończony z najlepszych materiałów (głównie surowce naturalne: drewno, kamień, ceramika). Dom wyjątkowo ciepły i przytulny z dużą ilością okien oraz wysokim, użytkowym poddaszem.

Dom dwukondygnacyjny:
PARTER domu:
– salon
– 3 sypialnie
– kuchnia
– korytarz
– łazienka
– pomieszczenie techniczne
– garaż
PIĘTRO domu:
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka

Dom położony jest w spokojnej i cichej okolicy, w otoczeniu nowych, jednorodzinnych domów. Szybki i wygodny dostęp do miasta powiatowego oraz Warszawy. Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, księgą wieczystą, dziennikiem budowy – pełną dokumentacją techniczną.

Skutecznie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Przy transakcji zakupu domu oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E. Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-83)

Kontakt:
Tel. +48 691 24 41 41
e-mail: e.plocinska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00