Domy na sprzedaż

widok od strony ulicy na dom w Legnicy do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 215 m2 (5 pokoi, 2 kondygnacje) z 2000 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 617 m2, w Legnicy (woj. dolnośląskie) za cenę 570 000 zł. Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający.

Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE domu znajdują się:
– kuchnia
– hol
– wc
– salon
– balkon
– gabinet
– taras
na PIĘTRZE domu znajdują się:
– 2 oddzielne sypialnie
– 3 balkony
– 2 połączone sypialnie
– łazienka
na DRUGIM PIĘTRZE domu znajdują się:
– 2 pokoje (do adaptacji)

Dom doskonale nadaje się zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej, bowiem parter można zaaranżować na gabinety, kancelarię bądź siedzibę firmy. Dom o wysokim standardzie – wszystkie schody, drzwi – parkiet dębowy. Atutem domu są duże, przestronne, słoneczne pokoje. Ogrzewanie gazowe, piec 2-funkcyjny ze sterowaniem i czujnikiem pogodowym. Dom z pięknie zagospodarowanym ogrodem. Własna studnia. Samoczynne nawadnianie. Budynek ogrodzony, brama na pilota, częściowo podpiwniczony. Na posesji wiata garażowa – dwa stanowiska. Dom monitorowany.

Kolejnym dużym atutem domu są niskie koszty utrzymania. Dom zaizolowany, podwójne mury z wełną w środku. Instalacja miedziana w otulinach. Kupujący nie płaci prowizji. Gwarantujemy najniższą taksę notarialną. Gwarantujemy ubezpieczenie domu na okres 1 roku. Nasz doradca finansowy znajdzie dla Państwa najlepszy kredyt hipoteczny dopasowany do możliwości finansowych, wynegocjuje najlepsze warunki i dopełni wszelkich formalności. (156-3915)

Kontakt:
Tel. +48 530 150 003

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00