Domy na sprzedaż

na zdjęciu widok od strony ogrodu na dom w Grodzisku Mazowieckim do sprzedażyDom na sprzedaż za 2 900 000 zł w Grodzisku Mazowieckim. Dom liczy 576 metrów kwadratowych powierzchni. Działka – 4 884 m2. Kup bez prowizji. Dom w bardzo wysokim standardzie.

Rozkład pokoi w domu z podziałem na kondygnacje:
PARTER: salon + taras + jadalnia + kuchnia
PIĘTRO: apartament + łazienka + garderoba + taras + 4 sypialnie + salon kąpielowy + garderoba + łazienka + balkon
PODDASZE: pralnia + łazienka + sauna + pokój klubowy + pokój + łazienka

Znakomita lokalizacja – okolica świetnie skomunikowana z Warszawą (łatwy i szybko dojazd przez S8), ponadto spokój, cisza. Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, księgą wieczystą, dziennikiem budowy – pełną dokumentacją techniczną.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Przy transakcji zakupu domu oferujemy obsługę formalnoprawną. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (180-145)

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 22 723 02 85
Tel. +48 691 244 141

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00