Domy na sprzedaż

150-247-3Do sprzedaży piękny dom o pow. 168 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 776 m2, w ok. Wrocławia, w miejscowości Ciepłowody (powiat ząbkowicki) za cenę 350 000 zł. Oferta 0%! na wyłączność – kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomość. Nieruchomość położona na terenie oznaczonym symbolem MMi – tereny istniejącej zabudowy mieszkaniowej. Budynek piętrowy z poddaszem użytkowym, powierzchnie dodatkowe to piwnica z garażem o pow. 75,5 m2 oraz budynek gospodarczy o pow. 25 m2. Powierzchnia mieszkalna domu to trzy kondygnacje.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

PARTER:

salon

– kuchnia

– jadalnia

– pokój

– łazienka

– przedpokój

– taras

PIĘTRO:

– 4 pokoje

– kuchnia

– przedpokój

– łazienka

PODDASZE:

– 3 pokoje

– garderoba

– przedpokój

Dom dobrze utrzymany, zbudowany w technologii tradycyjnej, dach dwuspadowy o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką cementową. Dom suchy, ciepły, słoneczny. Okna PCV i drewniane. Na podłogach panele i kafle. Ogrzewanie c.o. oraz kominek. Nieruchomość posiada przyłączenie do sieci wodociągowej oraz elektrycznej. Dom z bardzo dużym potencjałem. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację w cichej, spokojnej okolicy. Dojazd drogą utwardzoną, asfaltową. Oferta bezpośrednia na wyłączność. Kupujący nie płaci kosztów obsługi biura. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-247)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 786 42 40

Tel. +48 696 436 549

e-mail: m.pakula@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00