Domy na sprzedaż

146-614-14Do sprzedaży skromny, ale ładny dom o pow. 130 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na inwestycyjnej działce o pow. 9 300 m2, w ok. Rawicza (woj. wielkopolskie), w Golinie Wielkiej za cenę 385 000 zł. Nieruchomość jest po generalny remoncie. W pełni umeblowana, w stanie gotowym do zamieszkania.

Rozkład pomieszczeń:

PARTER: 2 pokoje + kuchnia + łazienka + wc + 2 przedpokoje + pomieszczenie podpiwniczone

PODDASZE: 2 pokoje

Garaż w osobnej bryle. Stodoła. Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd. Oferta o dużym potencjale adaptacyjnym: dom jednorodzinny, dom letniskowy, nieruchomość na działalność (np. warsztat samochodowy; myjnia; komis; schronisko dla zwierząt), nieruchomość na wynajem. Polecam. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji.

Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. (146-614)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 820 102

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00