Domy na sprzedaż

146-672-1Do sprzedaży komfortowy, parterowy dom o pow. 160 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 1 000 m2, w miejscowości Krajewice (woj. wielkopolskie) za cenę 470 000 zł. Spokojna okolica. Idealny dla rodziny z dziećmi. Urządzony praktycznie i z gustem.

Funkcjonalny układ pomieszczeń:

Na PARTERZE znajdują się: salon + aneks kuchenny + taras + pokój + hall + wc + kotłownia

Na PIĘTRZE 1 znajdują się: 3 sypialnie + łazienka + garderoba + korytarz.

Dostępne media: woda, kanalizacja, prąd; gaz (w ulicy), linia telefoniczna. Ogrzewanie na ekogroszek – instalacja c.o. (piec firmy Krzystal). Dodatkowe ogrzewanie: kominek. Zainstalowany system solarny. W cenie nieruchomości pozostaje pełne umeblowanie. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. (146-672)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 820 102

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00