Domy na sprzedaż

146-815-1Do sprzedaży luksusowy dom o pow. 200 m2 z 2010 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o pow. 1 100 m2, w Masłowie (woj. wielkopolskie), w ok. Rawicza za cenę 680 000 zł. Dom idealny dla rodziny z dziećmi. Urządzony praktycznie i z gustem. Funkcjonalny układ pomieszczeń.

Rozkład pokoi:

PARTER: salon + jadalnia + aneks kuchenny + taras + pokój + łazienka + hall + szatnia.

PIĘTRO 1: sypialnia + 2 łazienki + 3 sypialnie + pralnia + hall + taras + basen + garaż.

Dostępne media: prąd, gaz, woda, kanalizacja. Ogrzewanie: gazowe, instalacja c.o. (piec firmy Viessmann). Dodatkowe ogrzewanie: kominek. Zainstalowany: system centralnego odkurzania, system rekuperacji, system solarny, automatyczny system nawadniania, alarm. W cenie nieruchomości pozostaje pełne umeblowanie. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację. (146-815)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 820 102

e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00