Domy na sprzedaż

widok na dom w Grodzisku Mazowieckim na sprzedaż Dom do sprzedaży o powierzchni 232 m2 z 2008 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 500 m2, w Grodzisku Mazowieckim (woj. mazowieckie) za cenę 530 000 zł. Kup bez prowizji. Dom niezwykle nowoczesny i estetycznie wykończony. Dom wybudowany wg funkcjonalnego i ciekawego projektu, architektonicznie idealnie wkomponowany w zielone otoczenie okolicy.

Rozkład pokoi:
– salon
– gabinet
– 3 sypialnie
– balkon
– duży pokój
– kuchnia
– 2 łazienki
– 3 balkony
– taras
– garaż

Dom posiada dodatkowo duży strych. Pomieszczenie techniczne z bezpośrednim przejściem do garażu. W korytarzach, kuchni oraz łazienkach ogrzewanie podłogowe. Cały dom z rozprowadzonym okablowaniem TV oraz alarmowym. Okna plastikowe. Wysokość użytkowego poddasza dodatkowo podniesiona co zwiększa przestrzeń i komfort wszystkich pomieszczeń. Dom otacza duża działka z ogromnymi możliwościami jej zagospodarowania. Działka ogrodzona z dwóch stron siatką.

Dom z znakomitej lokalizacji – z dala od miejskiego hałasu, z zachowaniem łatwego dostępu zarówno do miasta powiatowego, jak również do Warszawy zapewni swoim mieszkańcom komfort i wygodę.

Dom w wysokim standardzie – materiały wykorzystane do budowy to najwyższej jakości, sprawdzone systemy gwarantujące ich długotrwałą eksploatację bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, KW, dziennikiem budowy – pełna dokumentacja techniczna.

Skuteczne uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Oferujemy obsługę formalnoprawną transakcji. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (180-75)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt: +48 22 723 02 85

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00