Domy na sprzedaż

widok od strony ulicy na dom w Jaworze do sprzedażyDom do sprzedaży o powierzchni 220 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 741 m2, w Jaworze (woj. dolnośląskie) za cenę 430 000 zł. Dom idealny dla osób, które cenią zaufanych sąsiadów, a także lubią spędzać czas w ładnej okolicy z dala od miejskiego zgiełku. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego.

Dom bardzo zadbany, duży, wykonany z najlepszych jakościowo materiałów. Zadbana, zagospodarowana działka, spokojna, cicha okolica, dużo zieleni.

Rozkład pokoi:
na PARTERZE znajdują się:
– wiatrołap
– klatka schodowa
– łazienka
– 3 pokoje
– przedpokój
– kuchnia
– spiżarnia
na PIĘTRZE znajdują się:
– balkon
– łazienka
– klatka schodowa
– hall
– 3 pokoje
– kuchnia

Dom z wolno stojącym garażem. Cena do negocjacji. oferta na wyłączność. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Ze względu na będące w okolicy liczne liczne tereny zielone, las, ścieżki rowerowe, punkty usługowo-handlowe, aptekę, placówki bankowe, bankomat, Szkołę Podstawową, basen, siłownię, przystanki komunikacji miejskiej dom bardzo odpowiada pracującemu małżeństwu z uczącymi się dziećmi.

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-1452)

Kontakt:
Tel. +48 608 076 088

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00