Domy na sprzedaż

widok na front domu do sprzedaży w Borach TucholskichDom na sprzedaż o powierzchni 141,06 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 846 m2, w Borach Tucholskich (woj. pomorskie) za cenę 279 000 zł. Dom pięknie ogrodzony płotem stalowym. Działka zadbana w kształcie prostokąta. Dom w świetnej lokalizacji – w pobliżu znajduje się dużo terenów zielonych. Świetne miejsce dla tych którzy lubią przebywanie na łonie natury, blisko jest nad jezioro, do lasu pełnego grzybów.

Dom ze wszystkimi wygodami i atutami życia na wsi. Dach pokryty blacho dachówką, ocieplony.
Rozkład pokoi:
PARTER:
– hol
– kuchnia
– jadalnia
– salon
– łazienka z wc
– garaż
PIĘTRO:
– 3 pokoje i wc
PODDASZE:
– schowek gospodarczy

Dom wyposażony we własne ujęcie wody, działka uzbrojona, z szambem. Dom i działka są ogrodzone, płotem, w ogrodzie znajdują się nasadzenia drzew i krzewów. Piękne tereny do spędzania czasu z rodziną wspólnego grillowania w ogrodzie. Idealna propozycja dla ludzi którzy są znudzeni codziennym życiem w zatłoczonych pełnych hałasu miastach. W okolicy piękne krajobrazy, wspaniałe tereny do turystyki pieszej i rowerowej. Serdecznie zapraszamy do oglądania. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem naszego biura.

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. (128-2050)

Kontakt:
Tel. +48 603 70 55 85

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00