Domy na sprzedaż

widok od frontu na dom na sprzedaż w Częstochowie Dom do sprzedaży o powierzchni 257 m2 z 1989 roku (2 kondygnacje, 4 pokoje) w zabudowie rezydencjalnej posadowiony na działce o powierzchni 1 035 m2, w Częstochowie, w dzielnicy Stradom (woj. śląskie) za cenę 700 000 zł.

Dom na sprzedaż z niesamowitym klimatem. Niestandardowa bryła domu z ciekawym wnętrzem oraz pięknie urządzonym ogrodem. Do najważniejszych zalet domu należą: doskonała komunikacja z centrum, cicha i spokojna okolica oraz bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum.

Rozkład pokoi w domu: salon + kuchnia + 2 wc + przedpokój + antresola + sypialnia + 2 pokoje + łazienka + sauna + pralnia + 2 pomieszczenia + garderoba + przedpokój + hall.

Dom wraz z garażem. Dom ogrzewany na ekogroszek. Działka mieszkaniowo-usługowa. W piwnicy domu znajduje się część rekreacyjna, a w niej piękne pomieszczenia z kominkiem, barkiem, komórka na wino, sauna. Wszystkie wnętrza wykończone w drewnie modrzewiowym oraz marmurach, co nadaje wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Zapraszamy do oglądania. (188-402)

Zakup lub najem domu przez Agencję WGN to: bezpieczeństwo transakcji, dobra cena, elastyczne podejście. Możesz skorzystać z: opieki prawnej przy transakcji, kupna bez prowizji, wsparcia wykwalifikowanych negocjatorów.

Kontakt:
Tel. +48 34 368 03 84

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00