Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicy Grodziska MazowieckiegoDom do sprzedaży o powierzchni 250 m2 z 2013 roku (6 pokoi, 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 800 m2, w okolicach Grodziska Mazowieckiego (woj. mazowieckie) za cenę 499 000 zł. Kup bez prowizji.

Dom o niezwykle nowoczesnej architekturze, w stanie developerskim zlokalizowany w malowniczej okolicy. Dom wybudowany wg funkcjonalnego i ciekawego projektu na planie krzyża, z częściowo zadaszonym tarasem od strony ogrodu oraz dwustanowiskowym garażem w bryle budynku.

Rozkład pomieszczeń w domu:
na PARTERZE znajdują się: wiatrołap + hall + salon + taras + jadalnia + kuchnia + gabinet/sypialnia + łazienka + garderoba + pomieszczenie techniczne + dwustanowiskowy garaż
na PODDASZU znajdują się: 4 sypialnie + 3 łazienki + hall.

Dom wybudowany i wykończony z najlepszych gatunkowo materiałów. Sprawdzone systemy gwarantujące ich długotrwałą eksploatację bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Dom z uregulowanym stanem prawnym, dostępem do drogi, księga wieczysta, dziennikiem budowy – pełna dokumentacja techniczna.

Chętnie uczestniczymy w negocjowaniu warunków transakcji. Oferujemy obsługę notarialną transakcji. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Staramy się aby wszystkie oferty były jak najbardziej aktualne i odpowiadały stanowi rzeczywistemu. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Grodzisk Mazowiecki, ul. E.Orzeszkowej 5F. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (180-165)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
e-mail: e.plocinska@wgn.pl
Tel. +48 22 723 02 85
Tel. +48 691 244 141

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00