Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu do sprzedaży w okolicach GłogowaDom na sprzedaż o powierzchni 120 m2 (3 pokoje 2 kondygnacje) w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 3 000 m2, w okolicy Głogowa (woj. dolnośląskie) za cenę 349 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom z poddaszem do adaptacji, gdzie można utworzyć kolejne dwa pokoje. Dom przeszedł kapitalny remont, w trakcie którego położono nowy dach, cały budynek ocieplono, wymieniono okna na PCV, nowe drzwi, nową instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz zamontowano ogrzewanie centralne.

Rozkład pokoi w domu:
PARTER:
– salon
– 2 sypialnie
– hol
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka

Dom z wolno stojącym garażem, znajdującym się przy budynku, oraz dużym budynkiem gospodarczym z dwoma garażami. Posesja ogrodzona, wjazd i podjazdy wyłożone mozaiką z kostki, ogród zagospodarowany nasadzeniami z drzewek ozdobnych i owocowych oraz część rekreacyjna z altanką.

Dom stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących ciszę – wokół tereny Natura 2000, pola i lasy. Dobry dojazd dojazd do pobliskich miejscowości. Zachęcam do bliższego zapoznania się z tym domem.

Zapewniamy: skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji, przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą domu, obsługę formalno-prawną transakcji. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup domu. Przy transakcji zakupu domu zapewniamy obsługę notarialną. (152-1109)

Kontakt:
e-mail: e.teclaf@wgn.pl
Tel. +48 724 359 314

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00