Domy na sprzedaż

widok z frontu na dom na sprzedaż w Bolesławcu

Dom na sprzedaż o powierzchni 135 m2 (3 kondygnacje, 4 pokoje) z 2016 roku w zabudowie szeregowej posadowiony na działce o powierzchni 178 m2, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 375 000 zł. W cenie domu ogrodzenie posesji, wybrukowany podjazd i dojście do domu.

Dom znakomicie zlokalizowany – cichy i spokojny zakątek. Dodatkowo świetna komunikacja i bliskość centrum. Dom bardzo komfortowy z użytkowym poddaszem i garażem. Dom w stanie deweloperskim. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.

Wysoki standarddom zbudowany oraz wykończony z materiałów najlepszego gatunku. Bardzo nowoczesny projekt.
Dom składa się z następujących pomieszczeń:
na PARTERZE znajdują się: salon + jadalnia + kuchnia + hol + łazienka + wiatrołap + przedpokój + schody + garaż
na PODDASZU znajdują się: 4 sypialnie + łazienka + hol.

Dom z położoną instalacją elektryczną, RTV, telefoniczną, domofonową (bez osprzętu). Tynki wewnętrzne gipsowe w piwnicy cementowo wapienne. Energooszczędne ogrzewanie podłogowe zasilane piecem gazowym (plus grzejniki w piwnicy). Garaż w bryle budynku z brama segmentową sterowaną elektrycznie.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego i innych domów. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-7655)

Kontakt:
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 723 855 444

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00