Domy na sprzedaż

front domu na sprzedaż w okolicy BolesławcaDom do sprzedaży o powierzchni 145 m2 (4 kondygnacje, 5 pokoi) z 1932 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 999 m2, w Bolesławcu (woj. dolnośląskie) za cenę 399 000 zł. Dom na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie za dopłatą. Unikat w skali światowej. Kupujący nie płaci prowizji.

Dom niezwykły, wyjątkowy, wykonany w całości z drewna, z kamienną podmurówką.
Rozkład pokoi:
PIWNICA
na PARTERZE znajdują się:
– przedpokój
– kuchnia
– 2 pokoje
na I PIĘTRZE znajdują się:
– kuchnia
– łazienka
– wc
– 3 pokoje
PODDASZE UŻYTKOWE

Dom z dwoma wejściami oraz podjazdem dla osoby niepełnosprawnej. Dom przystosowany dla rodziny dwupokoleniowej. Dom w wysokim standardzie – wszystkie podłogi, które są pokryte obecnie panelami oraz wykładziną PCV, również są wykonane z drewna co umożliwia odrestaurowanie budynku i przywrócenie mu dawnej świetności. Łazienki oraz kuchnie wyłożone glazurą.

Dom ogrzewany gazowo (nowy piec kondensacyjny). Dodatkowo garaż oraz osobne pomieszczenie gospodarcze. Działka bardzo przestronna, z drzewami owocowymi, jeżynami, a nawet z przedwojenną latoroślą winogronu, w całości ogrodzona i ustronna.

Dom o dużej wartości historycznej, bardzo ładnie nasłoneczniony, co sprawia że mieszka się przyjemnie i komfortowo. Jeżeli chcecie Państwo zamieszkać w ciekawym miejscu, w domu, który ma swoją historię i jest inny od współczesnych budynków, zapraszam na prezentację. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Zapewniamy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego domu i innych domów. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz domu za naszym pośrednictwem. Usługa całkowicie bezpłatna. (015-7659)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl
Tel. +48 75 732 61 15
Tel. +48 533 277 426

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00