Domy na sprzedaż

na zdjęciu front domu na sprzedaż w SłupskuDom do sprzedaży o powierzchni 164 m2 w zabudowie bliźniaczej posadowiony na działce o powierzchni 352 m2, w Słupsku (woj. pomorskie) za cenę 389 000 zł. Dom doskonały dla rodziny ceniącej sobie życie na na obrzeżach miasta. Idealnie nadaje się dla rodziny wielopokoleniowej. Oferta bezpośrednia, kupujący nie ponosi kosztów wynagrodzenia prowizyjnego pośrednika.

Dom składa się z trzech kondygnacji:
w PRZYZIEMIU znajdują się:
– klatka schodowa
– kuchnia
– taras
– łazienki
– wc
– spiżarnia
– pokój rekreacyjny
– pomieszczenie gospodarcze
na PARTERZE znajdują się:
– klatka schodowa
– przedpokój
– salon
– taras
– kuchnia
– gabinet
– łazienka z wc
na PIĘTRZE znajduje się:
– klatka schodowa
– łazienka z wc
– 3 sypialnie
– taras.

Dom wykonany w technologii tradycyjnej, murowany z czerwonej cegły, ocieplony styropianem, otynkowany tynkiem szlachetnym. Stolarka okienna PCV. Stolarka drzwiowa drewniana. Teren w całości ogrodzony. Przy domu położony jest wolno stojący, 2-stanowiskowy garaż z kanałem. Dom w rewelacyjnej lokalizacji, z dala od zgiełku miejskiego, blisko lasu. W razie wszelkich pytań (dom, kredyt na zakup) zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w domu.

Przy transakcji zakupu domu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 Bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup lub remont domu. Informacje dotyczące domu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia domu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Słupsk, ul. Tuwima 8a/12. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-6691)

Kontakt:
e-mail: jadwiga.kubicz@wgn.pl
Tel. +48 59 842 80 75

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00