Domy na sprzedaż

102-2620-2Do sprzedaży luksusowy dom o powierzchni 184 m2 z 2003 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 2 800 m2, na Mazurach, w miejscowości Żabi Róg (woj. warmińsko-mazurskie) za cenę 600 000 zł. Wyjątkowa posiadłość 100 m od linii brzegowej jeziora Morąg. Nieruchomość położona jest 1,5 km od wsi Żabi Róg w gminie Morąg. W skład nieruchomości wchodzi dom o powierzchni 184 m2 wraz z wydzieloną działką o powierzchni 2 800 m2 z większej urządzonej całości wynoszącej 3 ha. W sąsiedztwie z możliwością korzystania są trzy zarybione stawy z pomostami, altany, wędzarnia i bezpośredni dostęp do jeziora Morąg z prywatną plażą i pomostem, wygodnym do cumowania łódki. Dom wybudowany w tradycyjnej technologii, z poddaszem użytkowym, z dwoma obszernymi tarasami i balkonem.

Rozkład pokoi:

PARTER:

– hol

salon

– 2 kuchnie

– jadalnia

– 2 tarasy

– studio

– 2 łazienki

– pralnia

PODDASZE:

– 3 sypialnie

– 2 łazienki

Całość ogrzewana jest kominkiem z płaszczem wodnym ogrzewającym wodę. Alternatywą dla ogrzewania kominkowego są podłogi ogrzewane elektrycznie. Dom położony jest na skraju lasu, na wzgórzu, na terenie z lekkim spadkiem w kierunku wschodnim, co gwarantuje wspaniałe widoki.

Bliskość saren, dzików i bobrów kreuje magiczną atmosferę sielskości i oddalenia od cywilizacji. Bardzo dobra komunikacja do Morąga 10 km, Łukty 5 km, Ostródy 20 km i Olsztyna 35 km. Droga dojazdowa z Żabiego Rogu jest w zimie odśnieżana do samego wjazdu. Całość terenu jest oświetlona. Okolica jest bardzo spokojna, idealna do zamieszkania dla rodziny lub do prowadzenia działalności agroturystycznej. Na jeziorze Morąg znajduje się Wyspa Lipowa o pow. 5 ha, która uzyskała status rezerwatu krajobrazowego i faunistycznego. Na południu z jeziora wypływa rzeka Morąg, co umożliwia dalsze żeglowanie po Mazurach. W pobliżu (1,5 km) znajdują się: sklepy, Kościół, przystanki autobusowe, ośrodki wczasowe z infrastrukturą dla turystów. Cena do negocjacji. Zapraszamy do oglądania. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (102-2620)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 89 527 38 33

Tel. +48 506 039 587

e-mail: j.jankowicz@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00