Domy na sprzedaż

174-41-4Do sprzedaży atrakcyjny dom o powierzchni 100 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 500 m2, w okolicach Wrocławia, miejscowości Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie) za cenę 190 000 zł. Kupujący nie płaci prowizji. Dom wraz z budynkami gospodarczymi, całość usadowiona na 15-arowej działce. Budynki choć wymagają remontu to trzeba przyznać że posiadają ogromny potencjał. Jest wiele możliwości na ich przeznaczenie, wszystko zależy od kreatywności kupującego.

Rozkład pokoi:

– 3 pokoje

– kuchnia

– spiżarnia

PODDASZE

– pokój

Całe poddasze jest do adaptacji według własnego gustu i pomysłu. W domu jest woda, prąd, kanalizacja w trakcie budowy, jest możliwość podłączenia telefonu. W obejściu znajdują się jeszcze dwa budynki, jest to stajnia i stodoła (wybudowana w latach 70-tych). Ogromnym atutem tej nieruchomości jest jej położenie. Dom znajduje się w malowniczej miejscowości Miłocice Małe.

Z tego miejsca jest blisko do Jelcza-Laskowic jak również dojazd do Wrocławia nie stanowi problemu. W pobliżu świetne tereny rekreacyjne, lasy, stadniny koni, stawy, cisza i spokój. Polecam. Kupujący nie płaci prowizji. Zapewniamy kompleksową obsługę:pomoc w uzyskaniu korzystnego kredytu, doradztwo prawne, usługi rzeczoznawcy-wyceny, notariusza ,przekazanie nieruchomości, pomoc w przeprowadzce, usługi remontowe ,aranżację wnętrz, projektowanie ogrodów. Zapraszam. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobista weryfikację. (174-41)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 723 505 936

Tel. +48 792 551 622

Comments are closed.

Previous Post
«
Next Post
»

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00