Domy na sprzedaż

0 014-14607-3Rezydencja na sprzedaż w Długołęce, woj. dolnośląskie. Oferta przeznaczona dla bardzo wymagających klientów, którzy cenią komfort, luksus i oraz spokój i prywatność. Luksusowa, kameralna rezydencja o pow. 177,90 m2 posadowiona na zagospodarowanej działce o pow. 1 795 m2, w ok. Kiełczowa wyceniona została na 1 690 000 zł. Budynek wygodny i gustownie urządzony. Rezydencja posiada salon połączony z kuchnią i jadalnią, trzy sypialnie oraz dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy z automatycznie otwierana bramą oraz pralnię. Istnieje możliwość zaadaptowania poddasza. Całość ogrzewana pompą cieplną z ogrzewaniem podłogowym, dodatkowym źródłem ciepła jest kominek w salonie. Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże nowoczesny system monitoringu. Brama wjazdowa otwierana elektrycznie. Woda użytkowa oraz woda w basenie ogrzewana Solarami. Przy rezydencji znajduje się oczyszczalnia biologiczna bezobsługowa oraz stacja uzdatniania wody. Atrakcją ładnie zagospodarowanego, automatycznie nawadnianego ogrodu jest ogrzewany i oświetlany basen. Na terenie posesji znajduję się również murowane miejsce do grillowania oraz domowa wędzarnia. Idealne miejsce dla ludzi ceniących wygodę, luksus oraz spokój. Zapraszam na prezentację. (014-14607)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji,
zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 513 153 388
e-mail: j.krawceniuk@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00