Domy na sprzedaż

037-1228-1Rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu. Oferta skierowana dla osób, którzy cenią ciszę, spokój oraz prywatność. Piękna, nowoczesna, parterowa rezydencja z 2007 roku o powierzchni 180 m2 położona na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1 723 m2, blisko lasu, w cichej i spokojnej okolicy w cenie 599 000 zł. Budynek wybudowany w wysokim standardzie z pięknie zagospodarowaną działką.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
– salon
– kuchnia
– spiżarnia
– 4 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– osobne wc
– pralnia
– kotłownia
– dwustanowiskowy garaż
– strych.
Do ogrzania zastosowano pompę ciepła czyli rozwiązanie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne z rozprowadzeniem podłogowym. Jako uzupełniające ogrzewanie służy kominek z płaszczem wodnym, który w chłodniejsze jesienne lub wiosenne dni jest wystarczający do ogrzania budynku. Garaż 2 stanowiskowy o powierzchni blisko 30 m2 z bezpośrednim wejściem z rezydencji. Automatyczne otwieranie zarówno bramy wjazdowej jak i bramy garażowej. Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże nowoczesna instalacja alarmowa. Technologia budowy i wykończenia:
– ściany murowane metodą tradycyjną – cegła siporex oraz docieplenie styropian 12cm.
– pokrycie dachu – dachówka ceramiczna.
– okna z drewna prasowanego z roletami zewnętrznymi sterowanymi automatycznie.
– ogrzewanie pompa ciepła i kominek z płaszczem wodnym. Możliwość podziału na strefy grzania.
– ekologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków.
– podjazd wyłożony kostką brukową.
– posadzki w salonie, kuchni i łazienkach płytki, a w sypialniach panele.
– na ścianach tynk strukturalny i gładzie.
– liczne nasadzenia roślin.
Rezydencja bardzo zadbana i funkcjonalnie położona blisko lasu, zapewnia codzienny relaks i spokój zamieszkiwania. Salon z dużymi oknami na całej ścianie od strony południowej doskonale doświetla wnętrze. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych – gotowa do zamieszkania. Gorąco polecam i zapraszam na prezentację. Kupujący nie płaci prowizji! Wynagrodzenie pośrednictwa pokrywa sprzedający. Kredyty hipoteczne bezpłatnie – 28 banków w jednym miejscu!!! Bezpłatnie wszystkie formalności związane z kredytem i pomocą Doradcy finansowego. (037-1228)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 602 834 448
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00