Domy na sprzedaż

037-1202-1Rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu. Oferta przeznaczona dla wymagających klientów, którzy chcą połączyć miejsce stałego zamieszkania z miejscem prowadzenia firmy. Wyjątkowa okazja na zakup komfortowej, przestronnej rezydencji z możliwością prowadzenia działalności o pow. 440 m2 na działce 565 m2 w cenie 1 199 000 zł. Nieruchomość położona na os. Solno w głębi osiedla przy ulicy Malinowej, doskonale skomunikowana z centrum miasta i pozostałą częścią Inowrocławia. Rezydencja została wybudowana w 2000 roku z wysoką dbałością o standard i jakość wykonania. Wewnątrz znajduje się 7 przestronnych pokoi, w pełni wyposażona kuchnia w najnowszy sprzęt AGD, 3 łazienki, garderoba, gabinet, ogród zimowy, garaż dwustanowiskowy oraz pomieszczenia obecnie wykorzystywane jako magazyn ok.136 m2 – osobne wejście, a także na podjeździe przygotowane miejsca dla 3 aut. Technologia budowy i standard wykończenia: ściany cegła 10cm styropian, szczelina dylatacyjna cegła, dach pokryty dachówką, ogrodzenie fronty metalowe kute, podjazd wyłożony kostką brukową, brama wjazdowa i do garażu sterowana z pilota, ogrzewanie gazowe lub olejowe. Zainstalowane 2 piece. Dowolna możliwość ogrzewania: Ogrzewanie podłogowe w kuchni, holu, łazience, garderobie. Kominek nawiewowy. Inne pomieszczenia kaloryfery. Stacja uzdatniania wody. Okna PCV z roletami antywłamaniowymi częściowo sterowane elektrycznie wraz z instalacją alarmową, balustrady przy schodach w domu metalowe kute, ładnie zagospodarowana działka liczne nasadzenia roślin i drzew z oczkiem wodnym i fontanną. Rozmieszczenie pomieszczeń. Podpiwniczenie: garaż i pomieszczenia gospodarcze 136m2, które mogą służyć jako część rekreacyjna (sauna, jacuzzi). Parter: przestronny hol, salon 42 m2 w którym znajduje się jadalnia, oraz część wypoczynkowa z kominkiem. Widoczny stół bilardowy służy także jako normalny stół do podejmowania gości, ponieważ wystarczy położyć na nim przygotowaną do tego celu płytę wykonaną z drewna. Następnie kuchnia 24m2, nowocześnie wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD. Sypialnia z łazienką ok. 25 m2, gabinet i ogród zimowy. Piętro 1: pokój 29 m2 z tarasem, przedzielony pokój 20 m2 także z tarasem, pokój ok. 30 m2, pokój 14 m2 i łazienka. Piętro 2: które właściwie stanowi samodzielne mieszkanie o pow. 55 m2 składające się z 2 pokoi, łazienki, garderoby z możliwością zmiany na kuchnię. W całym domu zamontowano kilka szaf w zabudowie typu Komandor. Nieruchomość z dużym potencjałem, bardzo zadbana, która nie wymaga nakładów finansowych, oraz świetnie położona w mieście, blisko centrum, ale nie bezpośrednio przy głównej ulicy. Zapraszam do zapoznania się z omawianą nieruchomością podczas umówionego spotkania. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. (037-1202)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 602 834 448
Tel. +48 52 318 79 38
e-mail: a.gorzelanczyk@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00