Domy na sprzedaż

010-1086-1Do sprzedaży piękny dom o powierzchni 220 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 010 m2, w okolicach Wrocławia, w miejscowości Szymanów za cenę 1 200 000 zł. Dom typu dwór na osiedlu domów jednorodzinnych o bardzo przyjemnej architekturze.

Dom wykonany z materiałów najwyższej jakości (ceramika), budowany dla własnej rodziny z uwzględnieniem wszystkich jej potrzeb, w tym celu przeprojektowano piętro i zaaranżowano jako oddzielne, przestronne mieszkanie

 

Rozkład pomieszczeń:

PARTER:

CZĘŚĆ DZIENNA:

salon

– jadalnia

– kuchnia

– wyjście na taras

CZĘŚĆ NOCNA:

– 2 obszerne sypialnie, które można zaaranżować jako gabinety oraz łazienka.

PIĘTRO:

salon

– aneks kuchenny

– sypialnia

– łazienka

– garderoba

– hall

 

Na podłogach na parterze panele i ceramika, na piętrze – bambus i ceramika. Posesja stanowi ostatnią przy ulicy, ogrodzona, ogrodzenie wykonane z cokołów obłożonych klinkierem i uzupełnione kutymi prętami metalowymi. Budynek podniesiony w stosunku do poziomu posesji, sprawia wrażenie posadowienia na ,górce, i tym samym, ładnie wyróżnia się na tle otoczenia.

Dom bardzo przestrzenny, ładny, dobrze zaprojektowany i wykonany. Starannie umeblowany, zamieszkały. Serdecznie polecam dla konesera dobrych wnętrz. Oferta bezpośrednia. Opłaty dla biura płaci tylko właściciel nieruchomości. (010-1086)

 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 24

Tel. +48 665 165 995

e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00