Domy na sprzedaż

010-2441-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 250 m2 z 2000 roku w zabudowie szeregowej posadowiony na działce o powierzchni 386 m2, na zadbanym osiedlu domów jednorodzinnych, w cichym i spokojnym miejscu, w dzielnicy Klecina, we Wrocławiu za cenę 795 000 zł. Dom luksusowo wykończony. Bardzo funkcjonalny dom położony tuż przy południowych granicach Wrocławia (Krzyki-Klecina). Dom jest czterokondygnacyjny.

 

Rozkład pomieszczeń:

PRZYZIEMIE:

– biuro

– pralnia

– pomieszczenia gospodarcze

– garaż

– taras

PARTER:

– część kuchenna

– część jadalna

– część wypoczynkowa

PIETRO:

– 3 pokoje

– 2 balkony

– pokój kąpielowy

 

Wewnątrz schody wylewane z betonu i wykończone dębowymi deskami. Na podłogach płytki i deski podłogowe. Okna drewniane Urzędowski. Dom jest ogrzewany gazem z dwufunkcyjnego pieca Beretta. Wejście na posesje zabezpieczone bramką z domofonem. W domu znajduje się jeszcze spora piwnica. Ogród na tyłach domu bardzo ładnie zagospodarowany z licznymi nasadzeniami ozdobnymi, trawą i oczkiem wodnym. Oprócz garażu z kanałem najazdowym przed domem dodatkowe miejsce parkingowe z bramą z wjazdową. Okolica nowych domów jednorodzinnych, sklepy osiedlowe, blisko centra handlowe, autostrada, kościół, dobra komunikacja z centrum miasta. OFERTA BEZPOŚREDNIA OPŁATY Z TYTUŁU POŚREDNICTWA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. (010-2441)

 

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację

 

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

 

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 05

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00