Domy na sprzedaż

146-475-1Do sprzedaży ładny dom o powierzchni 162 m2 posadowiony na działce o powierzchni 836 m2, blisko centrum Rawicza za cenę 550 000 zł. Wysoki standard. Dom urządzony w bardzo oryginalnym i bogatym stylu. Umiejscowiony w atrakcyjnej lokalizacji – spokojnej, jednocześnie niedaleko centrum.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER: salon + aneks kuchenny + sypialnia + łazienka/pralnia + wiatrołap.
PIĘTRO: salon + 3 sypialnie + łazienka.

Strych do zaadaptowania. Za domem zielona strefa wypoczynkowa o powierzchni 400 m2 otoczona wysokim żywopłotem i iglakami. Dostępne wszelkie media.
Właściciele dokonali wymiany instalacji C.O. oraz zainstalowali nowy piec gazowy. Możliwość kupna nieruchomości wraz z umeblowaniem – do uzgodnienia. Efektywne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji.
Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Serdecznie zapraszam na prezentację. (146-475)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel.: +48 723 820 102
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00