Domy na sprzedaż

126-1738-8Do sprzedaży oryginalny i zbudowany zgodnie z zasadami feng-shui dom o powierzchni 239 m2 posadowiony na działce o pow. 2 000 m2, w Tarczynie za cenę 1 200 000 zł. Budynek wybudowany w 2005 roku w konstrukcji tradycyjnej, z cegły Porotherm, zdobionej drewnianymi, postarzanymi balami, z dachem pokrytym wiórem osikowym. Tradycyjny wygląd domu zachowany jest zarówno na zewnątrz jak i w środku; drewniane drzwi, okna, parapety, podbitki tarasy i i przepiękne schody. Dom jest gotowy do wprowadzenia. Praktyczny rozkład pomieszczeń, bardzo funkcjonalny i otwarty. Część nocna wydzielona, część dzienna to przede wszystkim przestrzeń i brak ograniczeń. Wejście pośrodku domu, poprzez ganek, sień i dwuskrzydłowe drzwi.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– salon z kominkiem
– kuchnia
– jadalnia
– spiżarnia
– kotłownia
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka
– herbaciarnia
PIĘTRO:
– 2 łazienki
– otwarty salon
– 2 sypialnie.

Media: ogrzewanie piecem olejowym, grzejniki podłogowe i ścienna, szambo ekologiczne, wodociąg miejski. Działka w kształcie prostokąta, pięknie zagospodarowana, granicząca ze ścianą lasu. Dom z duszą, ze szczególnym nastawieniem na ekologię i zasady feng shui. Praktyczny, solidny a jednocześnie komfortowy i wygodny, usytuowany jest z jednej strony pośrodku działki, ale bliżej części wejściowej, dzięki temu większa część działki zasłonięta jest od drogi, obok znajduje się pomieszczenie gospodarcze ok. 50m2 z miejscem na jeden samochód zewnętrzne jaccuzi. Ciekawy, wyjątkowy i klimatyczny dom, troszkę ponadczasowy i przede wszystkim dla klientów, z dużą rodziną. Zachęcam i zapraszam do oglądania! (126-1738)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 862 452
e-mail: d.dymczak@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00