Domy na sprzedaż

031-185-1Do sprzedaży ładny dom o pow. 280 m2 posadowiony na działce o pow. 2 800 m2, w Reńskiej Wsi, w ok. Raciborza za cenę 990 000 zł. Dom o wysokim standardzie, z cegły, ocieplony materiałem izolacyjnym typu perlit dodatkowo styropianem i wełną muneralną, tynki nowoczesne akrylowe i okładzina klinkierowa. Stropy ceramiczne, kryty dachówką ceramiczną Wiekor Renesans firmy Wieneberger. Stolarka okienno-drzwiowa nowoczesna przeszklona szkłem termoizolacyjnym, żaluzje zewnętrzne. Instalacja elektryczna /prąt trójfazowy i dwie taryfy/, wod-kan, instalacja grzewcza co/ kotłownia w budynku gospodarczym/ na olej opałowy, sterowana elektrycznie, instalacja telefoniczna, instalacja radiowo-telewizyjna do odbioru i nagrywania cyfrowego/ Multi/urządzenia do szerokopasmowego internetu radiowego, instalacja alarmowa, monitoring. Wszystkie instalacje w miedzi.

Rozkład pomieszczeń:
– 7 pokoi
– kuchnia
– aneks jadalny
– hall
– pokoju jacuzzi z hydromasażem i biczami
– wiatrołap.

Budynek posiada strych, balkon oraz kominek.3 łazienki, oddzielne WC, duży taras z wyjściem na ogród, balkon oraz kominek. Wszystko rozmieszczone jest na trzech poziomach. Wykonanie wnętrz o wysokim standardzie. Budynek gospodarczy 130 m2, dwu kondygnacyjny. Na parterze są 2 pełowymiarowe garaże /drzwi roletowe Hormann na pilot, kotłownia olejowa z piecem Viessmann i pomieszczenie gospodarcze. Górna część ma charakter rekreacyjny z tarasem z widokiem na okolicę, studio fitnes, solarium i sauna dwupoziomowa. Zadaszenie na przyczepę kampingową i samochody. Wykonany jest w identycznej technologii, stylu, kolorystyce jak budynek mieszkalny. Ogród zaprojektowany przez archtekta krajobrazu z wykorzystaniem naturalnej różnicy poziomu gruntu.Całość zdrenowana z podzienym zbiornikiem wody opadowej do ponownego wykorzystania. Powierzchnia częściowo utwardzona kostką w kolorach czerwonym i czarnym. Murki hiszpańskie z białego kamienia,oświetlenie ogrodowe ,oczko wodne, kominek do grylowania, drzewka i krzewy ozdobne oraz drzewa owocowe. Całość ogrodzona. W odległości około 800 m akwen wodny Dębowa. Zapraszamy. (031-185)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 77 454 36 43
Tel. +48 502 716 914

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00