Domy na sprzedaż

067-134-1Do sprzedaży dom o pow. 300 m2 (bardzo wysoki standard) posadowiony na działce o pow. 503 m2, w pensjonatowej części Mielna, z widokiem na jezioro Jamno za cenę 2 300 000 zł. Do morza ok. 600 m. Na pięknie zagospodarowanej, ogrodzonej i oświetlonej działce znajdują się dom, altana z grillem, alejki wyłożone kostką i nasadzenia. W domu duży komfortowy apartament i 8 pokoi na wynajem.

Rozkład pomieszczeń:
NISKI PARTER:
– 2 pokoje z łazienkami
– garaż
– kotłownia
WYSOKI PARTER:
– salon z kominkiem
– taras
– przestronna jadalnia
– kuchnia z pełnym wyposażeniem
I PIĘTRO:
– 4 pokoje z łazienkami
– duża sypialnia
– obszerna garderoba
– pokój kąpielowy z oknami
II PIĘTRO:
– 2 pokoje z łazienkami
PODDASZE UŻYTKOWE:
– pokój
– łazienka.

Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego dwuobiegowego, instalacja grzewcza klasyczna i w części pomieszczeń podłogowa. Ponadto niezależny system ogrzewania powietrzem z kominka rozprowadzony do pomieszczeń. W cenie pełne wyposażenie pozwalające na prowadzenie działalności pensjonatowej. Oferta godna polecenia ze względu na komfort, położenie i cenę. (067-134)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00