Domy na sprzedaż

010-2627-1Dom na sprzedaż w Obornikach Śląskich, woj. dolnośląskie. Oferta adresowana do osób, które szukają spokojnej lokalizacji, ale jednocześnie w pobliżu dużego miasta. Piękny dom o powierzchni 196,73 m2 posadowiony na działce o pow. 645 m2, w dzielnicy willowej, w Obornikach Śląskich za cenę 650 000 m2. Osiedle bardzo ciche, można mieć wrażenie przebywania na wsi. Do lasu 100 m, 10 min rowerem nad jezioro.
Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– przestronny salon
– jadalnia i kominkiem
– bardzo jasna kuchnia
– gabinet
– łazienka.
– hall
– pralnia
– spiżarnia.
PIĘTRO:
– 3 sypialnie
– duża łazienka z wanną
– duży (34 m2) pokój zabaw.
Można w nim urządzić salon rozrywki dla całej rodziny (bilard, piłkarzyki, sala kinowa lub bibliotekę). Ogrzewanie gazowe piecem dwufunkcyjnym kominek. Kominek ma rozprowadzenie na wszystkie pomieszczenia, dzięki czemu uzyskujemy duże oszczędności na ogrzewaniu. Ogrzanie całego domu w sezonie zimowym to koszt ok. 450 zł/m-c. Dzięki zastosowaniu grubych murów (36 cm 5 cm styropianu) dom nie nagrzewa się szybko latem. Pomimo szalejących, upałów wracając do domu po ciężkim dniu pracy poczujesz miły chłód (20 st.). Dom otoczony pięknym ogrodem z wysokimi (4m) tujami, które gwarantują uczucie intymności. Oferta bezpośrednia. (010-2627)

Informacje dotyczace nieruchomosci zostały sporzadzone na podstawie oswiadczen i nie sa oferta w rozumieniu przepisów prawa, maja charakter wyłacznie informacyjny i moga podlegacc aktualizacji, zalecamy ich osobista weryfikacje.

/Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 22

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00