Domy na sprzedaż

102-2333-1Rezydencja na sprzedaż w okolicach Olsztyna (woj. warmińsko-mazurskie). Oferta skierowana dla osób, którzy cenią ciszę, spokój oraz prywatność. Ładna rezydencja z 2009 roku o powierzchni 170 m2 położona na działce o powierzchni 1 420 m2, w ok. Olsztyna za cenę 890 000 zł. Wykończony w wysokim standardzie budynek składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz piwnicy. Na parterze przestronny salon z którego jest wyjście na 30 m2 taras, kuchnia, sypialnia ok. 16 m2 oraz duża łazienka. W salonie kominek z grawitacyjnym rozprowadzeniami ciepłego powietrza do wszystkich pomieszczeń, podłogi wyłożone marmurem w odcieniu beżu w sypialni dębowy parkiet. Łazienka z szafą zabudowaną wyposażona w kabinę prysznicową: biały montaż w domu firmy Villeroy&Bosch. Na piętrze dwie sypialnie, otwarty salonik, z możliwością oddzielenia i stworzenia trzeciego pokoju oraz przestronna ok. 13 m2 łazienka. Z każdego pokoju wyjście na balkony wykończone kutymi barierkami. Podłogi wyłożone dębowym parkietem. Łazienka wykończona wysokiej klasy materiałami wyposażona w wannę i kabinę prysznicową. Piwnica pod całym domem ok. 80 m2, w której znajdują się: pomieszczenie główne, pralnia, kotłownia z piecem na paliwo stałe (Ekogroszek), łazienka oraz pomieszczenie przystosowane na bibliotekę. Piwnica ładnie wykończona płytkami gresowymi. Rezydencja wybudowana z Porothermu, ocieplona wełną mineralną, ogrzewanie kominkowe, podłogowe oraz na paliwo stałe (istnieje możliwość zainstalowania ogrzewania gazowego), stolarka okienna drewniana, wyposażona w odkurzacz centralny, pokryta dachówką ceramiczną. Nieruchomość bardzo malowniczo usytuowana, na nowym osiedlu, z dala od głównej ulicy. Pomagamy przy formalnościach związanych z zakupem nieruchomości. Zlecenie realizowane pod nadzorem pośrednika licencja nr 7239. (102-2333)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 89 527 38 33
Tel. +48 533 342 133
e-mail: m.zwolinski@wgn.pl
Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny. Zalecamy jej weryfikację.

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00