Domy na sprzedaż

059-2171-1Do sprzedaży położony w bardzo malowniczej okolicy dom o pow. 191 m2 na działce o pow. 504 m2 w miejscowości Bojano, w ok. Gdyni za cenę 600 000 zł. Osiedle tworzą cztery nowe domy w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom jest w pełni niezależny z własną działką oraz przyłączami do mediów. Ściana pomiędzy domami sąsiadującymi ze sobą wykonana jest w sposób zapewniający przyszłym właścicielom pełen komfort akustyczny, nie ma części wspólnych w konstrukcji domów. Budynki zostały tak zaprojektowane, aby jak najkorzystniej komponowały się z otoczeniem, każda z działek liczy około 504 m2. Każdy dom jest o powierzchni całkowitej 191 m2.

Rozkład pomieszczeń:
PARTER:
– przestronny salon
– niezależna kuchnia
– pokój dzienny
– gabinet
PIĘTRO:
– 4 sypialnie (z możliwością dowolnej aranżacji)
– duża łazienka z możliwością zainstalowania wanny, prysznica, WC, i pralki.

Pod całą powierzchnią domu jest rozmieszczona piwnica doświetlona dwoma oknami oraz wyposażona w sieć wodno-kanalizacyjną, co daje wszechstronne możliwości w zagospodarowaniu np. siłownią, sauną itd… Budynek posiada dwa miejsca postojowe znajdujące się pod domem co jest dodatkowym plusem, bo nie zabiera miejsca na działce, dodatkowo w piwnicy wydzielone jest pomieszczenie kotłownia. Gmina doprowadziła gaz, przyłącze jest na granicy działki. Standard wykończenia nie przewiduje pieca na ogrzewanie jedynie rozprowadzoną instalację grzewczą łącznie z grzejnikami. W zależności od wybranego wariantu domy posiadają 5 lub 6 pokoi. Na miejsce można dojechać autobusami linii 191. Nieopodal osiedla znajduje się apteka, piekarnia, restauracja, salon kosmetyczny, bank z bankomatem, sklep mięsny oraz spożywczy. Na miejscu jest duża wciąż rozbudowującą się szkoła podstawowa i gimnazjum oraz przedszkole. Dojście do szkoły nie wymaga przekroczenia przez dzieci głównej drogi. Do sprzedaży pozostał tylko 1 dom. Wydanie od zaraz. GORĄCO POLECAMY! (059-2171)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 58 717 28 84

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00