Domy na sprzedaż

022-2430Do sprzedaży duży, przestronny dom o pow. 274 m2 położony na działce o pow. 22 024 m2, przy granicy Ciechocinka za cenę 1 390 000 zł. Główny budynek praktycznie wykończony w całości podpiwniczony wybudowany w stylu zakopiańskim. Pozwolenie na budowę obejmuje także budowę drugiego budynku administracyjno-gospodarczego. Obiekt jest w stanie przed odbiorem budowlanym, trwają prace wykończeniowe. Dom wraz z zarybionym stawem ze skalną kaskadą, ogrodzone w sumie około 0,7 ha. Przy ogrodzeniu nasadzenia drzew zapewniające intymność terenowi posesji.
Rozkład pomieszczeń:
PODPIWNICZENIE:
– duży garaż
– pomieszczenie gospodarcze
– kotłownia
PARTER:
– salon 50 m2
– pokój 14 m2
– łazienka 6 m2
– tras.
PIĘTRO:
– 3 pokoje z łazienkami
– hall
– balkon
PODDASZE:
– 2 pokoje z łazienkami.

Cały parter posiada instalację ogrzewania podłogowego. Podłogi z deski jesionowej, w łazienkach podłogi z terakoty z ogrzewaniem podłogowym. Zachowując styl zakopiański zaprojektowano efektowne połączenie drewna i kamienia. Z tarasu i balkonu piękne widoki na otwartą przestrzeń i Wisłę. Na tym etapie budowy możliwość wyboru sposobu zasilania instalacji centralnego ogrzewania, kocioł na ekogroszek, gazowy (do gazociągu 250m), lub ogrzewanie elektrycznym kotłem centralnego ogrzewania. Dodatkowe ocieplenie wełną mineralną. Współczynnik stratności cieplnej budynku k niższy niż 0,3. Nieruchomość posiada własne ujęcie wody do nawadniania trawników i nasadzeń krzewów ozdobnych oraz z wodociągu gminnego. Na terenie nieruchomości staw z kaskadą wodną zasilaną z własnego ujęcia wody. W pobliżu przystań wiślana z obiektem gastronomicznym. Miejsce idealne na wypoczynek z dala od miejskiego hałasu. Bliskość uzdrowiska. Dom w któym można świadczyć usługi agroturystyczne. (022-2430)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 61 852 33 17

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00