Domy na sprzedaż

067-181-3Do sprzedaży dom jednorodzinny o powierzchni 270 m2 z apartamentami na wynajem położony na działce o pow. 1 023 m2, zaledwie 100 m od morza, w centralnej części Gąsek, przy deptaku prowadzącym na plażę za cenę 2 100 000 zł. Na działce znajdują się dom, parking, plac zabaw dla dzieci i grill oraz liczne nasadzenia. W nowocześnie urządzonym domu wybudowanym w 2008 roku znajdują się trzy duże mieszkania apartamentowe i apartament typu studio.

Na parterze mieszkanie apartamentowe o powierzchni 80 m2 i apartament typu studio o powierzchni 28 m2, kotłownia, garaż z bramą podnoszoną automatycznie i pomieszczenie gospodarcze z pralnią.

Rozkład pomieszczeń w apartamencie nr 1:
– duży salon (nowocześnie wykończony i wyposażonego w meble i sprzęt o wysokim standardzie)
– taras
– jadalnia
– aneks kuchenny
– duża sypialnia
– pomieszczenie gospodarcze (z pralnią)
– jasna łazienka (z wanną, prysznicem, wc, bidetem i dużą umywalką).
W pokojach parkiet dębowy, w aneksie i łazience granitowa glazura i terakota. Apartament typu studio składa się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki z WC.

Na I piętrze 2 mieszkania apartamentowe i pomieszczenie gospodarcze.

Rozkład pomieszczeń w apartamencie nr 2:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– duża sypialnia
– drugi balkon
– mniejsza sypialnia
– przedsionek
– łazienka z prysznicem i wc.

Rozkład pomieszczeń w apartamencie nr 3:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– sypialnia
– drugi balkon
– jasna łazienki z oknem, prysznicem i wc.

Dom wybudowany z bloczków z betonu komórkowego, ocieplony styropianem, wszystkie okna z PCV z roletami antywłamaniowymi, dach wielospadowy z dachówki ceramicznej ocieplony wełną mineralną Ogrzewanie z pieca olejowego z możliwością przejścia na gazowe z nowo oddanego przyłącza, ciepła woda użytkowa z podgrzewaczy przepływowych, w kuchni z zasobnikiem, instalacja c.o. i cw z miedzi. Wszystkie mieszkania oddzielnie opomiarowane. Wyposażenie domu i mieszkań o wysokim standardzie w cenie obiektu. Oferta bardzo atrakcyjna ze względu na położenie, dochodowość i cenę. (067-181)

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Konakt:
Tel. +48 608 621 626
e-mail: chlebanowski@wgn.pl

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00