Domy na sprzedaż

014-15598-11Do sprzedaży reprezentacyjny dom o powierzchni 530 m2 z 2012 roku w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 1 112 m2, w Śródmieściu Wrocławia za cenę 3 175 000 zł. Dom na narożnej, własnościowej działce. Dom w stanie do wykończenia. Rok budowy 1936 – z tego okresu pozostało tylko przyziemie i 1 kondygnacja zbudowane z cegły pełnej 36 – reszta została wyburzona i ponownie dobudowana, łącznie z garażem, w 2009/10 r. Wszystkie schody i stropy masywne (wylewane z betonu B 30 W8). Kompletna dokumentacja techniczna: Projekty: bud. z pozwl. na budowę; ogrodzenia zgłoszenie; inst. wod.kan.; elektrycznej; elewacji ze sztukaterią – z tzw. materiałówką – i ogrodu w zakresie zieleni, która została niemal w całości nasadzona dziennik budowy. Wykonano m.in.: instalacja elektryczna i sieć logiczna (tylko okablowanie, tzw. dom inteligentny), kominy stalowe, przyłącza (woda, kanalizacja niskoszumowa, gaz, prąd), instalacja wod ciepłej i zimnej (Rehau – tylko piony), tynki i gładzie (wszystko wapienne Baumit), 2x zbiorniki podziemne ok. 5 000 l na deszczówkę, brama garażowa Hormann szerokość 5 m, okna dębowe 4 x szyba P2 – Urzędowski – od II kondygnacji, przyziemie – aluminium Reynaers – okna pomieszczeń rekreacyjnych w przyziemiu), schody masywne (wylewane z betonu – do obudowy). Do wykonania wewnątrz m.in.: instalacja c.o.; piec c.o. instalacja grzejnikowa lub podłogowa od pionów, ocieplenie stropów i podłoża, parapety, drzwi wewnętrzne /zewnętrzne, przybory sanitarne, lampy, gniazda, włączniki, sterowniki, rozdzielnie, instalacja wody ciepłej i zimnej od pionów,obudowa schodów x 3 oraz posadzki ceramiczne i drewniane,malowanie i inne np. kominki. Budynek z zewnątrz: wykonano: Kompletny dach z antykowanych dachówek Zamarat/Imersy/Francja,obróbki i rynny miedziane, duże okna połaciowe Velux,ocieplenie wełna mineralna x 2 30cm , markowe folie izolacyjne Tyvek i 2x płyta GK ogien/woda na ruszcie stalowym. Izolacje pionowe i poziome tarasów ,i ścian; ( beton W8izolacja Deiterman płyty poliuretanowe foliowane, wylewka betonowa izolacja Deitermann). Okładzina klinkierowa przyziemia,ocieplenie budynku ( 18cm wełny mineralnej Rockwoll klejonej na grzebien siatka 5 x kołek) zaciągnięte klejem , mury oporowe wokół budynku, betonowe podłoże zjazdu do garażu, rury , zbiorniki i studnie do odbioru wody deszczowej, Do wykonania z zewnątrz: trawa w ogrodzie,ogrodzenie,bramy i bramki, obudowa murków oporowych, zjazdu do garażu,rury spustowe od rynien,posadzki tarasów i zjazdu do garażu, kamieniarka schodów, tarasów i parapety, wyprawa ozdoby elewacji,i inne. np. nawadnianie itp.

Rozkład pokoi:

PRZYZIEMIE:

– przedpokój

– sypialnia

– kuchnia

salon

– łazienka z wc

-pomieszczenia rekreacyjne

– wc

– 2 połączone pomieszczenia rekreacyjne

– 1 pomieszczenie rekreacyjne

– garaż na dwa samochody

PARTER:

– wiatrołap

– przedpokój

– gabinet

– jadalnia

– kuchnia

– wc

salon

PIĘTRO:

– przedpokój

– pralnia

– suszarnia

– taras

– sypialnia

– garderoba

– łazienka

– 2 tarasy:

PODDASZE:

– przedpokój

– 2 sypialnie

– 2 łazienki

SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA: kupujący NIE PŁACI PROWIZJI. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentacje. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15598)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 15

Tel. +48 723 477 780

e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Comments are closed.

Previous Post
«

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00