Domy na sprzedaż

087-1107-2Na sprzedaż piękny domo o powierzchni 140 m2 w zabudowie wolno stojącej posadowiony na działce o powierzchni 550 m2, w miejscowości Tczew (woj. pomorskie) za cenę 440 000 zł. Malownicze osiedle.

Rozkład pokoi:

PARTER:

salon

– 3 sypialnie

– kuchnia

PIĘTRO:

– 3 pokoje

– łazienka

– garderoba.

Dodatkowym walorem oferty jest duża piwnica wykończona płytkami, przystosowana na cele gospodarcze wraz z zabudowanymi regałami, a także dodatkowo z możliwością adaptacji na cele rekreacyjno-sportowe lub saunę. Dom jest przestronny i ustawny. Całość wykończona z dużą starannością i dbałością o szczegóły. Przebywając w nim ma się poczucie wyjątkowego komfortu. Na podłogach w pokojach panele, w przedpokoju oraz kuchni terakota. Ściany w gładzi lub w tapecie i wymalowane. Łazienki wykończone w bardzo dobrym standardzie. Działka w metrażu ok. 550m2 w pełni ogrodzona z kutym ogrodzeniem od frontu nieruchomości. Ogród zagospodarowany typowo na cele rekreacyjno- wypoczynkowe. Obsadzony kilkuletnimi krzewami ozdobnymi oraz owocowymi, pomiędzy którymi wodzą ścieżki wyłożone kostką brukową. W ogrodzie znajduje się pomieszczenie, które może być wykorzystane na dodatkowe cele typowo gospodarcze. Całość nieruchomości oceniam na stan bardzo dobry. Wyjątkowa jest lokalizacja i położenie działki, która graniczy bezpośrednio przepięknym 10ha zielonym skwerem na którym znajdują się między innymi: dwa zarybione stawy z karpiami i amurami dorastającymi do 10kg, zwierzyńcem z ptakami, nowym boiskiem sportowym, placem zabaw i sklepem osiedlowym. Bezproblemowy dojazd do Tczewa i autostrady A1 (około 5 minut). Oferta godna polecenia. Zapraszam do obejrzenia nieruchomości. Nie pobieramy prowizji od Kupującego, Pośrednik wynagradzany jest przez Sprzedającego. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont nieruchomości. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz nieruchomości za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527. (087-1107)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 58 350 96 25

Tel. +48 793 360 441

Comments are closed.

WGN - Nieruchomości sp. z o.o., ul. Ruska 22, 50-079 Wrocław, tel. 71 377 84 00